Bátrak Ligája

Iskolánk a Váci Juhász Gyula Általános Iskola immár harmadik alkalommal vett részt a Magyar Honvédelmi Sportszövetség által rendezett Bátrak Ligája elnevezésű versenyen. Az előző két alkalommal a dobogón végeztünk, tehát az elődök magasra tették nekünk a lécet. Mi igyekeztünk ennek megfelelni, és az elért eredménnyel teljes mértékben bebizonyítottuk, hogy ránk is lehet számítani. A kétnapos versenyen nyolc általános iskola vett részt a balassagyarmati sportcsarnokban. A versenyszámok nagyon változatosak voltak.
 
- akadálypálya
- villám tájékozódás
- szellemi vetélkedő
- erőpróba
- kerékpáros ügyességi feladat
- íjászat
- lézer lövészet
- szimulátor és RC vezetés
- vívás
 
Csapatunk a pénteki napon ügyeskedett, és az eredményt csak délután öt óra után tudtuk meg, aminek mindenki nagyon örült, mert mint kiderült, a Váci Juhász Gyula Általános Iskola első lett, ezzel is nagy dicsőséget szerezve az iskolánknak!
 
Reméljük lesz még ilyen verseny, mert nagy és szép élményekkel tértünk haza!